MrKRiSS - show time ;)

NIEZAPOMNIANE IMPREZY DO OSTATNIEJ NUTY


OFERTA SKIEROWANA DO RODZICÓW I ICH POCIECH

     Szanowni Państwo, pragnę przedstawić ciekawą propozycję dla Waszych dzieci. Mijają już 2 lata jak zajmuję się współpracą m.in. z placówkami edukacyjnymi  a także centrum zabaw dla dzieci /Bajkolandia w Barlinku, p. Ilona/, dzięki którym wraz z ich pomocą i sercem oddanym, mocno zaangażowanym pomysładowcom mini-projektów, m.in. zabawa andrzejkowa, zabawa mikołajkowa /p. Monika/, wspólnie realizowaliśmy je na potrzeby prowadzenia zabaw specjalnie dla najmłodszych.                          

           Cieszę się na samą myśl, że to wiele wspólnych mini-projektów jeszcze przed nami i zapraszając do współpracy przede wszystkim większe grupy dzieci/ich Opiekunów, Przedszkola, Szkoły, Organizacje Pozarządowe, np. "Bratek", dla których imprezy kompleskowo możemy realizować dla Państwa od ręki we wcześniej rezerwowanych terminach w Bajkolandii. 

 

                                                                            _____________________________________________

 ******************************************************

<<<<<<<- Repertuar 

 

Jeśli chcą Państwo zorganizować zabawę dla dziecka /dzieci-rodzeństwa / wśród rówieśników, we własnym zakresie, pragnę zaproponować oprawę muzyczną przy muzyce na żywo, co dodatkowo  sprawi radość dziecku, gdy będzie mogło pobawić się z koleżankami i kolegami przy ich ulubionych hitach swojego dzieciństwa.

 

 

Jako prowadzący zabawy dla dzieci zapewniam:

 

 

- otwarty kontakt z dziećmi w trakcie zabaw i konkursów

- repertuar muzyczny w 100 procentach przygotowany dla dzieci

- materiał muzyczny realizowany na żywo przy instrumantach klawiszowych i wokalu - ponad 1 godzinę muzyki dla dzieci bez przerwy

- sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy oraz własny transport do miejsca przeznaczenia

 

Powyższą ofertę proponuję na takie imprezy jak:

- urodziny dziecka/dzieci/

- zabawy na Dzień Dziecka

- karnawał maluchów

- zabawa mikołajkowa (postać Mikołaja /druga osoba/ za dopłatą w ofercie),

- zabawy choinkowe

- komunie (impreza rodzinna w której na życzenie można dołączyć repertuar dla całej rodziny – jest możliwość przedłużenia)

 

Teraz już nie ma znaczenia czy planujecie zrobić niespodziankę dziecku w lokalu, w domku, w bloku czy plenerze. Przyjeżdżam do Państwa ze sprzętem dostosowanym do wielkości pomieszczenia w którym ma odbyć się realizacja niespodzianki dla dziecka. Rzecz jasna na tego typu okazję warto zaprosić rówieśników Waszego (Waszych) dziecka (dzieci).

 

 

 

Cena za około 1 godziny programu do uzgodnienia, również przez telefon.

Zapraszam serdecznie, Krzysztof, tel. 697 621 141

Darmowa strona domowa na Beepworld
 
Za treść tej strony odpowiedzialny jest wyłącznie jej
autor. Osiągalny jest za pomocą tego Formularza!